Vi finns här för dig -  Kontakta oss

​​​​​​​

Växelnummer

​​​​​​​018-560 600

Besöksadress

Söderforsgatan 33
752 28 Uppsala

Fakturaadress

Söderforsgatan 33
752 28 Uppsala

​​​​​​​faktura@ertek.se

Orgnr

556670-8698

GDPR

Begäran om registerutdrag, information eller rättning av felaktiga uppgifter skickas till:

Medarbetare

VD

Erik Andersson
018-560 608
070-554 54 63
erik.andersson@ertek.se

PRODUKTIONSCHEF

Jessica Lundqvist
018-560 607
070-554 02 05
jessica.lundqvist@ertek.se

PROJEKTLEDARE

Sebastian Westman
018-560 610
070-554 66 61
sebastian.westman@ertek.se

PROJEKTLEDARE

Simon Karim
018-560 616
073-033 25 17
simon.karim@ertek.se

PROJEKTLEDARE

Stefan Karlsson
018-560 606
070-554 07 40
stefan.karlsson@ertek.se

KOORDINATOR

Elisabet Skårfors
018-560 605
070-554 02 80
elisabet.skarfors@ertek.se

TEKNIK

Anton Nyström 
018-560 609
070-554 25 45
anton.nystrom@ertek.se

TEKNIK

Rikard Fredlund
018-560 614
070-554 03 05
rikard.fredlund@ertek.se

TEKNIK

Jonas Gustafsson
018-560 611
070-554 03 98
jonas.gustafsson@ertek.se

TEKNIK

Robert Råsbo
robert.rasbo@ertek.se

TEKNIK

Staffan Stensland Vinrot
018-560 615
070-554 04 78
staffan.winroth@ertek.se

TEKNIK

Johan Erngren
018-560 612
070-554 08 30
johan.erngren@ertek.se

ADMINISTRATION

Johanna Ståhl
johanna.stahl@ertek.se

VATTENFALL

Kunder för vårt avtal med Vattenfall gällande energianalys/ energioptimering
vattenfall@ertek.se